Image 1

Ubytování

Příjemné ubytování ve městě Svitavy

Hotel Zlatý lev ve Svitavách již 14. rokem úspěšně nabízí pro své hotelové hosty ubytování v standartně zařízených pokojích a apartmánech. V hotelu Zlatý lev jsou pokoje vybaveny televizory s LCD televizory, programová nabídka je v českém, anglickém i německém jazyce. Dále mohou hosté našeho hotelu na hotelových pokojích a v restauraci zdarma využít bezdrátového připojení k internetu.

Restaurace

Vyhlášená kuchyně

Naše restaurace má kapacitu 35 míst. Prostory restaurace jsou ideální pro pořádání soukromých akcí a večírků, svatební hostiny, promoční hostiny, prezentace podniků, smuteční hostiny, nebo obchodní jednání.
O víkendu funguje stravování v hotelu Zlatý lev ve stylu garni (bed&breakfast). V hotelové restauraci jsou podávány snídaně formou studeného a teplého bufetu.

Svitavy a okolí

Zajimavosti v okolí města Svitavy

Hotel Zlatý lev se nachází na hlavní trase směrem na Hradec Králové - Praha ve městě Svitavy. Hotel Zlatý lev se nachází na hlavní třídě vedoucí z Hradce Králové do Svitav. Svitavské náměstí je od hotelu Zlatý lev vzdáleno několik minut chůze kolem svitavských památek. Nedaleko hotelu Zlatý lev se nachází nová sportovní hala, krytý bazén a svitavský park. Po několikaminutové procházce turistickou stezkou dojdete k svitavskému rybníku Rosnička, kde v přilehlém lese pramení řeka Svitava.